м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Дитячий стоматолог
Чи так насправді страшно йти до стоматолога?

Рано чи пізно кожні батьки стикаються із ситуацією, коли дитину потрібно перший раз вести на прийом до стоматолога. І якщо перший похід до лікаря виявився невдалим, дитина надовго запам'ятає болісні відчуття. Стурбованість батьків і страх дитини перед майбутніми процедурами цілком можна зрозуміти.

Тому дуже важливо, щоб похід до лікаря залишив у дитини приємне враження. Необхідно, щоб він зрозумів — лікувати зуби не боляче і зовсім не страшно. Доктор — це не «мучитель в білому халаті», а навпаки друг, який допоможе зробити так, щоб зубки не боліли.

Похід до стоматолога — захоплююча гра

Щоб цей делікатний момент не був настільки травмуючим для Вашого малюка, приходьте з ним на консультацію, коли у дитини немає зубного болю і лікування не потрібно. Це дасть можливість познайомитися з лікарем в невимушеній ситуації, сформувати приємне враження, звикнути до нової обстановки. При такому підході наступний прийом у стоматолога сприймається легко і не буде викликати тривоги.

На консультації лікар розповість про особливості розвитку зубів і правильного догляду за ними. Ви дізнаєтеся про стан зубів вашої дитини на даний момент. А маленький пацієнт познайомиться з доктором, у формі гри навчиться чистити зуби правильно і дізнається чому це так важливо робити.

Лікування зубів у дитячому віці: міфи та реальність

Існує думка, що лікуванню молочних зубів можна не приділяти великої уваги, оскільки вони все одно зміняться постійними. А тим часом відсутність належного стоматологічного лікування у дітей призводить до цілого ряду проблем, які можуть проявитися в дорослому віці.
Так, наприклад, відсутність зуба може стати причиною не тільки порушення прикусу, деформації здорових зубів, а більш того привести до патології в розвитку зубощелепного апарату. Крім очевидних стоматологічних захворювань, така ситуація призводить до проблем з дикцією, провокує розвиток захворювань з боку системи травлення.

Вчасно не усунуті захворювання молочних зубів часта причина порушення розвитку зубів корінних. До того ж не варто забувати про те, що хворі зуби — джерело інфекції, що знижує імунітет Вашої дитини.

Стоматологія «Вивадент» — кращий друг дітей та їх батьків

З турботливими фахівцями стоматології «Вивадент» лікування зубів стає захоплюючою грою зі знищення «каріозних монстрів». А перебування в стоматологічному кріслі для наших маленьких пацієнтів перетворюється із малоприємної процедури у цікаву пригоду. Приходьте до нас.

Ми чекаємо Вас і Вашу дитину.

Наші фахівці