м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Ендодонтія (лікування кореневих каналів зуба)

Необхідність лікування каналів зубів часто сприймається як неприємний сюрприз, що виявляється при лікуванні запущеного карієсу.

До недавнього часу лікування каналів проводилось тільки під контролем чутливих рук лікаря і даних рентген дослідження.

Однак нерідко обмеження тактильної чутливості рук стоматолога і деформація рентгена призводять до помилок, неякісного лікування і, як наслідок, до подальшого видалення зуба.

Дуже часто зустрічаються випадки раніше неякісно пролікованих кореневих каналів, уламки інструментів у каналах, перфорації стінок кореня (або дна пульпової камери), незапломбовані додаткові канали або запломбовані доверху.

Лікування таких каналів являє собою операцію особливої складності — воно вимагає, крім сучасного технічного оснащення, великого досвіду роботи і професіоналізму лікарів.

Спалахи гострого та хронічного запалення в пульпі та періодонті викликають сильний біль, можуть служити джерелом розвитку запальних процесів, здатні ускладнити перебіг захворювань внутрішніх органів, тому вимагають негайного лікування.

Методи ендодонтичного лікування дозволяють врятувати навіть сильно зруйновані або інфіковані зуби, запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба, серйозних захворювань м'яких і кісткових тканин.

Сьогодні використання мікроскопа та прогресивних методик очищення, обробки та пломбування каналів зуба є деколи останнім шансом для його збереження та якісного лікування.

Лікарі стоматології «Вівадент» мають великий досвід роботи зі складними випадками в ендодонтії.

«Вівадент» спеціалізується на консервативному лікуванні кіст і кістогранулем, видаленні уламків інструментів, розпломбіровці важкопрохідних каналів, лікуванні зубів з виявленими перфораціями.

Професійний рівень лікарів дає можливість досягнути успішних результатів.
Нюансів в ендодонтії багато, а фахівців, що успішно практикують в даній області, дуже мало! Довіряйте свої зуби тільки професіоналам!

Наші фахівці