м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Гігієна зубів і профілактика

Здорові зуби, здорові ясна з самого дитинства і на все життя — ось девіз сучасної успішної людини, яка дбає про себе, про своїх дітей, рідних і близьких і докладає багато зусиль, щоб бути здоровим! Стоматологи стверджують: "Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше і дешевше, ніж їх лікувати".

У стоматології «Вівадент» ми використовуємо індивідуальний підхід до вирішення проблем гігієни порожнини рота кожного пацієнта в кожному окремо взятому випадку. Адже Ваша порожнина рота і Ваші зуби також індивідуальні, як і Ви самі!

Профілактика стоматологічних захворювань — це попередження виникнення та розвитку захворювань порожнини рота. Дотримання гігієни порожнини рота призводить до різкого зниження інтенсивності розвитку карієсу зубів і хвороб пародонту, значного зменшення випадків втрати зубів у молодому віці і зростанню кількості дітей та підлітків з інтактними зубами. Вартість профілактичних методів, в середньому, у 20 разів нижче вартості лікування вже виниклих стоматологічних захворювань.

Професійні стоматологи-гігієністи нашої стоматології «Вівадент»:

— пояснять причину виникнення захворювань зубів і тканин пародонту;

— нададуть Вам консультацію по стану здоров'я зубів і пародонту;

— допоможуть підібрати засоби індивідуальної гігієни;

— проведуть професійну чистку, зняття зубного нальоту і каменю ультразвуком з послідуючим збагаченням тканин зуба фтором;

— захистять Ваші зуби від карієсу, покривши їх особливим засобом - герметиком;

— позбавлять від підвищеної чутливості емалі зубів;

— зроблять відбілювання зубів.

Візит до лікаря двічі на рік знижує ризик розвитку пародонтиту на 90% і на 60% розвиток карієсу. Отже, допоможе уникнути в майбутньому лікування у терапевта, ортопеда або хірурга, а це найбільш дорогий етап стоматологічної допомоги. Здоров'я Ваших зубів і ясен у Ваших руках. Своєчасне і регулярне звернення до гігієніста, дотримання правил особистої гігієни, дозволить уникнути небажаних проблем в порожнині рота!

Наші фахівці