м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Комплексне рентгенологічне обстеження

Жодна стоматологічна клініка, що поважає себе, не почне навіть планування лікування (не кажучи вже про лікування) без якісної діагностики.

В даний час перше місце серед методів діагностики в стоматології займає рентгенологічне обстеження зубощелепної системи.

У стоматологіі «Вівадент» рентген-діагностика проводиться тільки на сучасному обладнанні фірми «Planmeca». Це дозволяє отримати більш якісні рентгенограми та, найголовніше, знизити променеве навантаження при проведенні дослідження.

Внаслідок чого це відбувається? Річ в тому, що в даному випадку використовується не рентгенівська плівка, а цифровий сенсор (датчик), який володіє на порядок більшою чутливістю, ніж чим найсучасніша плівка, тому для зйомки зуба або щелепи за допомогою сенсора потрібно набагато менший час випромінювання (експозиція). Крім того, отримане зображення на моніторі комп'ютера з'являється миттєво, тобто немає потреби чекати, коли Вам підготують Ваш знімок.

І ще один важливий момент: знімок завжди зберігається в комп'ютерній базі даних і заноситься в Вашу персональну електронну карту. Адже звичайну плівкову рентгенограму можна «де-небудь забути, загубити або випадково зіпсувати», і інформація втрачається.

Обов'язковими при діагностиці захворювань і лікуванні зубів будуть так звані «прицільні» знімки. Правильна назва даного методу — інтраоральна рентгенографія зубів. Ці знімки проводяться для визначення стану кісткової тканини біля апекса (верхівки) кореня і в процесі лікування для контролю розташування ендодонтичного інструменту в кореневих каналах, контролю якості пломбування кореневих каналів. Крім того, інтраоральні рентгенограми, проведені по інтерпроксімальной методу, показують стан коронкової частини зуба: наявність каріозної порожнини на контактних поверхнях коронкової частини та пришиїчних відділах зубів, а також на пришиїчних та жувальних поверхнях коронкової частини зуба під реставрацією (пломбами і металокерамічними конструкціями), наявність твердого зубного нальоту («камінці»), якість прилягання реставрації.

Враховуючи складність діагностики та різноманітність патології зубощелепної системи, наявність прихованих і атипових форм захворювань, проведення точних маніпуляцій під час стоматологічного втручання і високу значущість контролю якості лікування, необхідність використання найсучаснішого і високоінформативного діагностичного обладнання є очевидною.

У стоматології «Вівадент» Ви зможете зробити цифрове рентгенологічне обстеження щелепно-лицьової області при мінімальному променевому навантаженні.

Наші фахівці