м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Лазеротерапія-лазерна стоматологія

Лазерна терапія в стоматології застосовується в якості самостійного методу або у складі цілісної методики лікування.

Вчені давно з'ясували, що лазер запускає в живому організмі безліч корисних процесів. Активно використовують лазер в стоматології, якщо у вас карієс, пульпіт, хвороби ясен, періостит або запалення лунки. Така терапія дозволяє прискорити загоєння.

На чому ж засноване лікування лазером в стоматології?

Як тільки випромінювання потрапляє на живі тканини, вони починають нагріватися, а всередині клітин вивільняється кальцій. У результаті запускається цілий ряд позитивних для організму процесів, молекули в живих тканинах починають перебудовуватися. Метаболізм в клітинах йде швидше, а завдяки цьому будь-які пошкодження заживають в коротший термін. Імунітет стає вище, а сприйнятливість до болю — менше. Також стоматологам чудово відомо, що лазеротерапія здатна руйнувати віруси, що живуть в крові, усувати жири та полісахариди. Самопочуття людини покращується за рахунок того, що кров активніше насичується киснем.

Як проводиться лазеротерапія при різних стоматологічних захворюваннях?

Зазвичай лікування лазером в стоматології передбачає два етапи. Для початку застосовують більш інтенсивний світловий вплив, щоб зупинити запальний процес. Коли запалення зменшується, можна перевести апарат в інший частотний режим, щоб завершити лікування.

У деяких випадках на лазеротерапію доведеться сходити кілька разів, а іноді достатньо однієї процедури.

Поверхневий карієс (у стадії плями) лікують щоденними процедурами протягом двох тижнів.

Таким самим чином вирішують проблему демінералізації емалі (якщо її не ліквідувати, то, швидше за все, з'явиться карієс). При середньому і глибокому карієсі нерідко спостерігається запальна реакція зубного нерва. Усунути її можна за допомогою лікування лазером в стоматології: перед тим, як ставити тимчасову пломбу, проводять одноразове опромінення, а перш ніж змінити пломбу на постійну, операцію повторюють.

При пульпіті лазеротерапія дозволяє уникнути подразнення.

Якщо у вас запальні захворювання слизової у роті, гінгівіт або пародонтит, ситуації можна допомогти, якщо проводити лікування лазером в стоматології кожен день протягом тижня. Трапляється, що після такого курсу запалення залишається, тоді призначають ще кілька процедур, при яких випромінювання не таке інтенсивне.

При запаленні лунки (альвеоліті) проводять 2-3 процедури, використовують лазеротерапію і для профілактики альвеоліту у випадках, коли під час видалення зуба було багато пошкоджень.

У нашій стоматології «Вівадент» пропонуються всі види лазерного лікування.

Приходьте і переконайтеся, що лікувати зуби не тільки корисно, але й приємно!

Наші фахівці