м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Ортодонтія (виправлення прикусу)

Ортодонтія — це напрямок стоматології, завдання якого полягає у виправленні прикусу та попередженні неправильного розташування зубів. Для виправлення прикусу необхідна спеціалізована допомога лікарів-ортодонтів. Якщо Вам буде потрібен ортодонт — стоматологія «Вівадент» пропонує кваліфіковану допомогу у вирішенні цієї проблеми.

Виправлення прикусу — відома і дуже хвороблива тема у дорослих та у дітей. У більшості з нас ця процедура асоціюється з моторошними механізмами і негарними пластинками, які змушують дітей страждати від глузувань однолітків, а дорослим завдають незручності.

На щастя, так було раніше, зараз виправлення прикусу - це:

- не боляче;

- досить швидко;

- може бути простим і непомітним.

Як? Усе це знають лікарі «Вівадент» і вони із задоволенням поділяться з вами своїми знаннями: розкажуть, як відбувається виправлення прикусу, що для цього використовується і скільки часу займає вся процедура.
Для чого необхідно виправляти прикус?

Думаєте, чи варто виправляти неправильний прикус? Звичайно ж варто, бо це порушення може стати причиною і естетичного дискомфорту, і хвороб.

Якщо ж говорити більш детально, то неправильний прикус:

- Може стати причиною передчасної втрати зубів. Через викривлення тканин зуби не тільки неправильно ростуть, але і частіше випадають;

- Може стати причиною проблем психологічного характеру. Непривабливі зуби не сприяють ні яскравим, відкритим посмішкам, ні радісному сміху. Подумайте, Ви часто соромитеся відкрито розсміятися?

- Може стати причиною розвитку захворювань (наприклад, пародонтозу).

Тобто, неправильний прикус — не просто естетична, а й медична проблема. На щастя, вирішується вона дуже просто — виправлення прикусу відбувається швидко і безболісно.

Виправлення неправильного прикусу проводиться досить просто — за допомогою сучасних брекет-систем.

Ці брекет-системи можуть бути:

- Металевими;

- Керамічними;

- Сапфіровими;

- Саморегулюючими;

- Лінгвальними.

Основна особливість, яка об'єднує всі перераховані типи брекетів — вони виготовляються і налаштовуються індивідуально. Тобто, вся процедура корегування відбуватиметься в індивідуальному режимі, а брекети не заважатимуть ні в повсякденному, ні в особистому житті.

Найбільш ефективними вважаються саморегулюючі брекети. Вони не просто допомагають виправити прикус, але і роблять це швидко, максимально комфортно. Такі системи допомагають виправити неправильний прикус навіть у дорослих.

У процедурі виправлення прикусу немає нічого страшного, вона безболісна і досить швидка. При цьому, під час носіння брекетів можна не просто виправляти прикус, але й виглядати привабливо - особливо, якщо обрані лінгвальні, сапфірові або керамічні брекети. Всі ці брекет-системи практично непомітні для оточуючих, тож ви зможете поєднувати повсякденне життя зі стоматологічною процедурою.

Якщо підсумовувати, можна побачити, що лікування прикусу — не найстрашніша процедура. Тому не варто чекати, поки проблеми зі здоров'ям або комплекси візьмуть верх — просто зверніться в нашу стоматологію «Вівадент» та будьте красивими.

Наші фахівці