м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Ортотропія
Стоматологія «ВІВАДЕНТ» пропонує виправлення прикусу і вирівнювання зубної дуги БЕЗ БРЕКЕТІВ І ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ методами ортотропії.

Це сучасний підхід до проблеми порушення прикусу і вирівнювання зубів. Його вперше запропонував легендарний британський професор Джон Мью, який відкрив нову віху в ортодонтії. Сьогодні цей метод широко і успішно застосовується провідними стоматологами в західних країнах.

У порівнянні з традиційними способами ця сучасна методика дозволяє не просто виправляти прикус, але і корегувати риси обличчя. Як показує практика естетичний ефект, який дає ця процедура, перевершує результати, отримані при традиційних методах.

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу за допомогою ортотропії застосовується як для дорослих, так і дітей.

Виправлення прикусу у дітей

Ріст щелепи генетично обумовлений, але існують чинники, які можуть сильно його міняти. Такими факторами є: алергія, неправильне положення язика у ротовій порожнині, неправильне дихання або постава, екологічні фактори та інше.

Батькам важливо пам'ятати, що фундамент здоров'я і гарної зовнішності дитини закладаються в дитинстві. Застосовувати цю методику на відміну від брекетів можна починаючи з 5 років. У дітей кістки дуже м'які, і зуби переміщуються дуже швидко. Як результат ми отримуємо рівні зуби у відносно короткий проміжок часу.

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу без брекетів у підлітків

Практично 100% підлітків потребує брекет-лікування, і більшій частині із них потрібне видалення зубів, через брак місця в щелепи. Виникає резонне питання. А чи можна уникнути видалення зубів і брекетів? За допомогою техніки лицьовій ортотропії можливо простимулювати ріст і створити більше простору.

Вирівнювання зубів у дорослих

Будь-яке захворювання, простіше попередити або лікувати на ранній стадії, ніж боротися з ним в занедбаному стані. Це у повній мірі стосується і ортодонтичного лікування. З віком ознаки неправильного розвитку обличчя посилюються, утворюється патологія прикусу, ускладнюється змикання губ. Формування правильного прикусу забезпечує рівномірний розподіл навантаження на зубний ряд, при цьому зуби менше стираються. Ортотропія виправляє прикус і вирівнює зубний ряд без брекетів і видалення зубів, а також є профілактикою захворювань суглобів щелеп.

Стимулювати ріст щелепи та направляти зростання в потрібному напрямку стало можливим завдяки спеціальному біоблоку, розробленому Джоном Мью. У лікуванні використовуються різні види апаратів на верхню і нижню щелепу.

Біоблок являє собою ортодонтичну конструкцію, активно впливає на щелепу. Спочатку фахівці виготовлять гіпсову модель відповідно до індивідуального відбитка. Потім ортодонт виконає підгонку біоблоку і проконсультує про особливості догляду за ним.

При дотриманні всіх рекомендацій лікаря вплив біоблоку буде максимально ефективним і результат не змусить себе чекати.

Досвідчені ортодонти стоматології «Вивадент» допоможуть сформувати правильні риси обличчя і красиву і посмішку Вам і вашій дитині.

Наші фахівці