м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Пародонтологічне лікування

Здорові ясна — як дорога оправа для дорогоцінного каменю — підкреслює красу здорових зубів.

Часом кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, рухливість зубів псують Вам настрій, виробляють у Вас комплекси, які заважають спілкуватися з навколишніми.

Зміна зубної пасти та нова зубна щітка не позбавлять Вас від цих проблем. У їх вирішенні Вам допоможе пародонтологічне лікування. Потрібно тільки зробити вирішальний крок і звернутися до стоматолога, а саме до лікаря-пародонтолога.

Пародонт — це комплекс тканин, які оточуюють зуб (кісткова лунка, ясна, зв'язковий апарат зуба).

Основна причина пародонтита — це бактеріальний наліт. Шкідливий вплив бактерій посилюється, якщо Ви не регулярно чистите зуби, якщо у Вас неправильне розташування зубів, неякісне протезування і пломбування, особливості будови слизової оболонки порожнини рота (короткі вуздечки губ, язика). Збільшує пародонтит: куріння, неправильне харчування (багато вуглеводистої та м'якої їжі), деякі системні захворювання організму (цукровий діабет, туберкульоз, онкологічні захворювання).

Після карієсу пародонтит вважається найпоширенішим захворюванням.

Пародонтологічне лікування являє собою комплекс заходів, спрямованих на усунення запалення тканин, які оточують зуб.

Пародонтологічне лікування починається з застосування нехірургічних методів — проведення професійної гігієни порожнини рота (зняття зубного нальоту і зубних відкладень). Часом, при не запущеному захворюванні пародонта, відвідування гігієніста та проведення професійного чищення зубів допомагає повністю позбутися неприємних симптомів. Тому дуже важливо розуміти, що вчасно розпочате лікування допоможе призупинити процес захворювання.

При легкому ступені пародонтита і наявності пародонтальних кишень лікар-пародонтолог проводить чистку і полірування коренів спеціальними інструментами: ультразвуковим апаратом або лазером. В кінці процедури накладається лікувальна пов'язка.

Для більш делікатної (що не травмує) обробки кишень в нашій стоматології «Вівадент» використовується апарат «Вектор». При роботі цього апарату ультразвуковий вплив супроводжується зрошенням суспензією, яка має потужну протизапальну і регенеруючу дію. Ця процедура безболісна.

Приходьте і переконайтеся, що лікувати зуби не тільки корисно, але й приємно!

Наші фахівці