м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Протезування зубів

Гарні та ідеальні зуби має, на жаль, не кожен. Причиною цього є несвоєчасне звернення до лікаря-стоматолога, яке може привести до ускладнень карієсу і навіть до видалення зуба.

При утворенні дефекту в зубному ряду слід обов'язково звернутися до стоматолога. Стоматологія «Вівадент» пропонує пацієнтам з дефектами в зубному ряду сучасне зйомне і не зйомне протезування зубів з використанням різноманітних ортопедичних конструкцій.

Зубне протезування ділиться на дві групи:


• не зйомне протезування
• зйомне протезування

Не зйомне протезування

Не зйомне протезування знайшло найширше застосування в стоматологічній практиці. Не зйомними зубні протези називаються тому, що їх не потрібно знімати і окремо за ними доглядати. Користуватися не зйомними зубними протезами можна десятиліттями, забувши про їх існування.

До не зйомних стоматологічних протезів відносяться:
• поодинокі коронки
• мостовидні конструкції
• коронки на імпланти
• мікропротези (вкладки, вініри)

Вкладки та вініри

Вініри являються способом змінити форму, колір, дефект положення зуба і досягти так званої "голлівудської посмішки". Вінір являє собою тонку (зазвичай керамічну) накладку-пластинку, що щільно фіксується на поверхні зуба.

Вкладкою відновлюють анатомічну форму коронки зруйнованого зуба. За всіма показниками мікропротезування є кращою альтернативою до пломбування.
При більш значних руйнуваннях ставляться коронки (металокерамічні коронки або безметалеві коронки)

Зйомне протезування

Зазвичай застосовується при значному дефекті зубного ряду (відсутність великої кількості зубів).

Стоматологи «Вівадент» обов'язково докладно проконсультують по всім видам протезування і підберуть оптимальний варіант для кожного пацієнта.
Наші фахівці