Художня реставрація зубів в Кременчуці

uslugi 12

Здорова і красива посмішка — обов'язковий атрибут успішної людини!

Іноді, внаслідок певних факторів, зовнішній вигляд наших зубів не відповідає терміну "голлівудська посмішка". Причини можуть бути різними: карієс, травми зубів, неестетичні пломби, колір, форма, позиція зуба і т.д. Найпростішим та швидким способом відновлення здорової і красивої посмішки є художня реставрація зубів.

Чим відрізняється художня реставрація зубів від пломби?

Добре відоме кожному поняття «пломба» зараз доповнене або замінене поняттями «реставрація» та «художня реставрація», що стало наслідком як розвитку технологій у стоматології, так і розшарування стоматології у відповідь на вимоги ринку.

І для стоматологів, і для пацієнтів існує плутанина між поняттями, яка тягне за собою безліч проблем: від пошуку стоматолога до визначення вартості стоматологічної допомоги.

Художня реставрація може бути прямою (виконана лікарем за одне відвідування) або непрямою (для проведення останньої необхідно два відвідування).

Художня реставрація — відновлення анатомічної форми зуба, його кольорових характеристик і функцій. Художня реставрація дозволяє відновити зруйновану частину зуба практично непомітно для неозброєного ока. Для реставрації необхідно застосувати багатошарову техніку з метою імітації оптичних властивостей дентину та емалі.

Художня реставрація має естетичні показники. Для виконання художньої реставрації технічного забезпечення матеріалами та обладнанням, а також знання протоколу виконання процедури може бути недостатньо. Важливим фактором також є наявність досвіду виконання такого виду відновлення і, звичайно, художнього таланту лікаря.

Вартість художньої реставрації зубів

Реставрація (лікування карієсу):  
Поверхневого 500
Середнього 600-800
Глибокого 800-1000
Повне відновлення коронкової частини зуба 1000-3000
Реставрація 1 зуба (з фронтальної групи верхня щелепа) 3500-5000
Реставрація 1 зуба (з фронтальної групи нижня щелепа) 1500-3500
Відновлення зуба для подальшого протезування (скловолоконний штифт) 500-800

У стоматології «Вівадент» реставрації та художні реставрації виконуються досвідченими і висококваліфікованими лікарями на найвищому рівні з використанням матеріалів провідних світових виробників та дотриманням усіх сучасних вимог.

Результати художньої реставрації зубів у пацієнтів стоматології «Вівадент».

Художня реставрація 28 зубів.

Реставрація зубівРеставрація зубів

Високоестетична художня реставрація

Реставруючи зуби у нас Ви можете бути впевнені, що результат завжди виправдає Ваші очікування!

Зв'яжіться з нами !

Тут Ви можете залишити заявку на запис до лікаря. Вам достатньо просто заповнити форму і ми Вам зателефонуємо!

image