Відбілювання зубів в Кременчуці

uslugi 9

На жаль, не всі люди від природи мають білі зуби.

Дуже часто колір зубів ми наслідуємо від батьків, іноді велике значення має регіон в якому проживає людина. Не потрібно плутати наявність зубного нальоту (від куріння, чорного чаю, кави), який у нас Ви можете комфортно і абсолютно безболісно усунути у гігієніста (докладніше в розділі "гігієна і профілактика"), і дійсно жовті зуби.

Коронкова частина зуба складається з двох тканин: зовнішньої — емалі, і внутрішньої — дентину.

Емаль є напівпрозорою, тому колір зуба залежить від дентину. Саме тому "відбілююча" зубна паста - це міф! Не може речовина, яка діє тільки на емаль, відбілити зуб, адже від емалі колір зуба не залежить. Зубна паста може частково усунути наліт, тим самим злегка освітлити зуби.

Хто ж знає толк у відбілюванні зубів? Звичайно ж американці. У США відбілювання зубів є культом. Саме на батьківщині "голівудської посмішки" лікарі "Вівадент" пізнавали всі тонкощі і нюанси відбілювання. У своїй практиці ми використовуємо матеріали світового лідера цієї галузі стоматології - компанії Ultradent. Матеріали цієї компанії в останні роки визнаються кращими для відбілювання, про що свідчать численні премії.

Вибілюйте зуби ефективно і безпечно разом з нами!

Відмінний результат відбілювання Ви помітите відразу після процедури, а при дотриманні рекомендацій лікаря ефект збережеться на тривалий період — від 5-ти і більше років.

Результати відбілювання зубів у пацієнтів стоматології "Вивадент"

Відбілювання Веyond PolusВідбілювання Веyond PolusВідбілювання Веyond Polus

Вартість відбілювання зубів в стоматології "Вівадент"

Консультація 200 грн.
Відбілювання Веyond Polus advance 5000 грн.
Домашнє відбілювання 1400 грн.

Приходьте і переконайтеся, що лікувати зуби не тільки корисно, але й приємно!

Зв'яжіться з нами !

Тут Ви можете залишити заявку на запис до лікаря. Вам достатньо просто заповнити форму і ми Вам зателефонуємо!

image