м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Всі види амбулаторних хірургічних операцій в Кременчуці

Одне з найпоширеніших упереджень полягає в тому, що хірургічна стоматологія служить виключно для видалення зубів, але вона давно вийшла за ці рамки. Тепер її завдання — це відновлення зубів, збереження їх функцій. Саме хірург врятує зуб, виправить "коротку" вуздечку губи, яка порушує мовлення, а також допоможе вирівняти зуби. Відомо, скільки клопоту завдають людям "зуби мудрості". Хірург допоможе вирішити і цю проблему, причому зроблено все буде з максимальною зручністю для Вас.

Фахівці стоматології «Вівадент» проводять всі види амбулаторних хірургічних операцій і ставлять своєю метою не видалення зубів, а їх збереження.

Хірургічна стоматологія — це частина відновної стоматології, що володіє унікальними методиками, такими як: зубозберігаючі операції, імплантація зубів, естетичні пародонтологічні операції, підсаджування кісткової тканини і т.д.

Комплексне лікування стоматологічних захворювань нерідко складається з лікувальних заходів, котрі послідовно проводяться методами терапевтичної, ортопедичної, хірургічної стоматології та ортодонтії. При цьому стоматологія хірургічна застосовується в комплексі з виконанням інших завдань, які вирішує стоматологія - ортопедія, ортодонтія і так далі.

В даний час основним завданням стоматології є збереження та відновлення зубів. Якщо раніше в будь-якому складному випадку зуб видаляли, то сьогодні лікарі роблять все можливе, щоб цього уникнути.

Тому хірургічна стоматологія і приділяє значну увагу зубозберігаючим операціям, до яких можна віднести видалення різного роду новоутворень в кісткових або м'яких тканинах ротової порожнини, ампутації коренів зубів, коронко-радикулярні сепарації, а також різні методики лікування захворювань пародонту.

При неефективності або неможливості консервативного лікування одного з коренів трикореневого зуба позитивного результату досягає саме стоматологія хірургічна. Щоб не видаляти його через один пошкоджений корінь, роблять ампутацію кореня (видалення кореня зуба) - акуратно випилюють його і перетворюють трикореневий зуб у двокореневий за його повної функціональної активності.

У випадку, коли карієс пошкоджує двокореневий зуб в області біфуркації (місце, де розходяться корені), застосовують коронко-радикулярну сепарацію - розпилюють коронку зуба на дві частини, тим самим роз'єднуючи коріння. В результаті один двокореневий зуб трансформується у два однокореневих, що дозволяє відкрити доступ до хворої порожнини і здійснити її лікування.

Зубозберігаючими операціями, орієнтованими на збереження та відновлення зубів, є всі хірургічні методики лікування захворювань пародонту. Усі вони спрямовані на зміцнення зубів, усунення спалахів інфекції та реабілітацію хворих з цією складною проблемою.

Фахівці стоматології «Вівадент» проводять всі види амбулаторних хірургічних операцій і ставлять своєю метою не видалення зубів, а їх збереження.

Наші фахівці