м.Кременчук вул. Гагаріна 17/47 Пн. - Пт. 08:00-19:00 +38 096 629-96-19
Про нас

Стоматологічна клініка «Вівадент» - це повний спектр стоматологічних послуг від професійної гігієни порожнини рота до імплантації зубів.

Всі процедури проходять без непотрібного болю, наші лікарі дбайливо і акуратно допоможуть вам знову знайти здорові зуби і впевнену посмішку.

Наші лікарі перетворюють лікування зубів в приємну процедуру.

На сьогоднішній день нам вдалося в одному місці зібрати висококваліфіковану команду фахівців, найсучасніше обладнання та матеріали, домашній затишок, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Персонал клініки це: привітні та уважні адміністратори, відповідальні та виконавчі асистенти, ну і звичайно ж лікарі, для яких стоматологія не просто робота, а покликання.

Вас порадують демократичні ціни і гнучка система знижок, ми не ставимо високу вартість на лікування, так як робимо лікування зубів доступним в нашій стоматології кожному. Діє система індивідуальних знижок.

Завдяки використанню нових технологій Ви можете побачити результат лікування ще до його початку.

Ми будемо раді Вас бачити в будь-який час і готові зробити Вашу посмішку блискучою!

Ми призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо всіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно. Стоматологія "Вивадент" – завжди відмінний результат. Стоматологія Вівадент в Кременчуці одна з небагатьох, яка впродовж 20 років успішної роботи змогла зберегти першокласний колектив фахівців.

Стоматологія "Вівадент" — довірте здоров'я ваших зубів фахівцям!

Наші фахівці