Стоматологія «ВІВАДЕНТ» - якісне і безболісне лікування зубів

uslugi 14

Стоматологічна клініка «Вівадент» - це повний спектр стоматологічних послуг від професійної гігієни порожнини рота до імплантації зубів.

Всі процедури проходять без непотрібного болю, наші лікарі дбайливо і акуратно допоможуть вам знову знайти здорові зуби і впевнену посмішку.

Наші лікарі перетворюють лікування зубів в приємну процедуру.

На сьогоднішній день нам вдалося в одному місці зібрати висококваліфіковану команду фахівців, найсучасніше обладнання та матеріали, домашній затишок, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Персонал клініки це: привітні та уважні адміністратори, відповідальні та виконавчі асистенти, ну і звичайно ж лікарі, для яких стоматологія не просто робота, а покликання.

Вас порадують демократичні ціни і гнучка система знижок, ми не ставимо високу вартість на лікування, так як робимо лікування зубів доступним в нашій стоматології кожному. Діє система індивідуальних знижок.

Завдяки використанню нових технологій Ви можете побачити результат лікування ще до його початку.

Ми будемо раді Вас бачити в будь-який час і готові зробити Вашу посмішку блискучою!

Ми призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо всіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Стоматологія "Вивадент" — завжди відмінний результат

Стоматологія Вівадент в Кременчуці одна з небагатьох, яка впродовж 15 років успішної роботи змогла зберегти першокласний колектив фахівців.

Правильний підхід керівництва, дозволив розширити клініку до 2 філій у містах Кременчук та у Горішніх Плавнях. У кожному з яких створені оптимальні, сучасні умови для роботи з пацієнтами.

Стоматологія "Вівадент" у Горішніх Плавнях — довірте здоров'я ваших зубів фахівцям!

Зв'язатися з нами можна за телефонами: +38 096 629 96 19, +38 067 705 70 63, +38 (0536) 74 23 13, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скористатися формою зворотного зв'язку у нас на сайті ,

Зв'яжіться з нами !

Тут Ви можете залишити заявку на запис до лікаря. Вам достатньо просто заповнити форму і ми Вам зателефонуємо!

image